محل تبلیغات شما

الان ساعت ده شبه ومن تو چادرم تو روستای بیدک تو ۷ کیلومتری بجنوردم.

راستشو بخواین یکم شاکی ام.

چون چندروزه که ننوشتم. باید خودم رو عادت بدم به نوشتن.دوشنبه شب با اتوبوس از زاهدان عازم‌مشهد شدم وسه شنبه ظهر با مشهد رسیدم.کارای عقب افتادم رو انجام دادم وخودم رو برای اومدن به بجنورد وادامه مسیر اماده کردم.صبح دیروز چهارشنبه ازمشهد راه افتادم وبا سواری های بین شهری به بجنورد امدم.سر بدقولی انباردار ساعت یک تونستم تازه چرخ ووسایل رو تحویل بگیرم از انباری که تو ترمینال بجنورد هفته گذشتش اون رو به امانت گذاشته بودم.

بعد خوردن نهار حدودای ساعت دو استارت زدم وتا اومدم از شهر خارج بشم دیدم یاعت سه بعدازظهره.یک ونیم ساعت بعد هوا تاریک میشد  نمیتونستم تو این مدت هفت هشت کیلومتر بیشتر از شهر دور بشم.با خودم گفتم بیا امشب توشهر کمپ کن وصبح  اول وقت راهتو ادامه بده.هرکاری کردم دلم با این کنار نیومد که امروز رو بدون پیمایش به شب برسونم برای همین  دل به جاده زدم وازشهر خارج شدم و به سمت غرب به راهم ادامه دادم.همیشه تو پیمایشام حواسم به نقشه وفاصله بین ابادیها وشهرها هست.در اصل گوگل مپ یکی از مهمترین منابعیه که توسفر ازش بهره میبرم.از شهر که خارج شدم به یک دوراهه رسیدم که سمت چپ اون به روستای بیدک میرسید.حدود پنج کیلومتر پیش رفتم که تو لحظاتی که هوا داشت دیگه تاریک میشد به روستای بیدک رسیدم.این روهم بگم که تمام این مسیر همه سربالایی بود ودهنم داشت سرویس میشد تو مسیر اما ازونجا که هر سربالایی یک سرپایینی داره دلم رو به راحتی بعد اون خوش کردم.به مسجد روستا رسیدم اما حیاط نداشت.با کمک بچهایی که جلو در مسجد بازی میکردند ادرس خونه سرایدار رو پیدا کردیم اما با استراحت من توی مسجد مخالفت کرد ومن برای اینکه مخالفت خودم رو با ادابازی مسجدهای شیعه ها نشون بدم روبروی در مسجد چادرم رو سرپا کردم وبا کمک بچها وسایل چرخ رو پیاده وهمه رو به توی چادر اوردیم.بچهای باحالی بودن.کلی باهم گفتیم وخندیدیم وعکس وفیلم گرفتیم.تا اخر شب هر نیم ساعت بنده خداها یکی از مردم روستا میومد ومنو به خونه دعوت میکرد اما چون خیلی خسته بودم وهوای بیرون بسیار سرد بود از همه عذرخواهی کردم وگفتم توانایی جمع کردن وسایل رو ندارم.خلاصه اینکه الان که براتون مینویسم تو چادرم وت کیسه خواب گرم ونرمم اماده خوابیدن واستراحت هستم.جای همتون خالی

زاهدان،کار،تلاش،تامین هزینه سفر

سه شنبه ۱۹ آذرماه ۹۸ (گرگان)

شنبه ۱۶ آذرماه (علی اباد کتول)

رو ,تو ,ساعت ,بیدک ,رسیدم ,یک ,رو به ,روستای بیدک ,از شهر ,یکی از ,در مسجد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها