محل تبلیغات شما

ساعت ۲:۴۳ظهر پنجشنبه ۹ ابانه.صبح به زاهدان امدم والان تو حیاط هانول نشستم ودارم خودمو اماده میکن تا یک هفته کارم رو اینجا اغاز کنم.

واما چرا زاهدان.

من درحال پیمایش مسیر سفرم به دور ایران با پای پیاده هستم.تو پیش گفتار بهتون گفتم که سفرم رو تا بجنورد ادامه دادم.اینو بدونین که من این پیمایش رو نان استاپ انجام نمیدم.یک هفته پیاده روی میکنم ویک هفته برای تامین هزینه های سفر هزاران کیلومت رو میکوبم میام زاهدان تا کار کنم.

این روال ممکنه به نظرتون عجیب بیاد اما باید بهتون بگم هنوز علارقم طی یک سوم مسیر نتونستم حامی واسپانسری برای این پروژه دست وپا کنم.ناچارم یک هفته کار کنم ویک هفته به انتهای مسیر برگردم واون یک هفته پیمایش رو دوباره ازسر بگیرم.

اوضاع سختیه اما فعلا چاره ای نیست.باید با همین منوال جلو برم تا ببینم چی میشه.

تو این مملکت کلا باید ازحمایت وپشتیبانی ادارات ونهادهای دولتی مربوط بیخیال شد.علاوه براون، فرهنگ حمایت واسپانسرینگ مثل یه طفل نوپاست که هنوز حالا حالاها کارداره تا بخواد به جوامع وکشورهای دیگه دنیا برسه وافرادی مثل من ادمایی هستیم که دل به جاده زدیم تا این راه رو برای ایندگان باز کنیم.به جرات میتونم بهتون بگم طبق تحقیقاتی که انجام دادم این پروژه تو کشورای دیگه براحتی حامی واسپانسر خاص خودش رو پیدا میکرد وبا نظم وبرنامه ریزی بهتری میشد اونو پیش برد.اما بهرحال چاره ای نیست وبقول معروف اینجا ایرانه!!!

خب.بعد توضیح این داستانا باید بهتون بگم من این روزایی که زاهدان هستم چکار میکنم وچطور هزینه سفر رو درمیارم.

من تو اینستاگرام پیجی به نام @offers_shoes دارم که توی اون اجناس نو واستوکی که از مرز پاکستان میاد رو معرفی وبه فروش میرسونم.این اجناس عموما چیزایی مثل کفش کوه،کتونی،کاپشن پر وگورتکس،لباسهای کوه وطبیعت گردی،چادر،کیسه خواب،کوله پشتی و.درکل لوازمیه که توی اونها تخصص دارم وتو این دودهه سفر وکوله گردیم ازونا استفاده وخوشبختانه اطلاعات خوبی درموردشون دارم.

همین امر باعث شده که بتونم روحساب اعتمادی که بچها بهم دارن برای اونا اجناس مورد نیازشون رو تهیه وبراشون ارسال کنم وطبق روال درصد خاصی رو بعنوان کارمزد تو این پروسه برای خودم در نظر بگیرم.

ازونجایی که روحساب تحریم وبی ارزشی پول ملی اجناس برند وبا کیفیت عموما به کشور ما نمیاد واگرهم بیاد قیمتهای سرسام اوری دارند،اکثر بچهایی که تو زمینه سفر فعالیت میکنند،بیشتر نیازهاشون رو ازین طریق وبه مراتب ارزون تر ومناسب تر تهیه میکنند واین خودش باعث میشه که بشه تو زمان کمی که برای کار وبزینس دارم بتونم اینجا وتواین بازار هزینه سفرام رو ازین راه تاحدودی تامین کنم.

خب بعد از همه این توضیحات واشنا شدن با وضعیت کاری فعلی من بنظرم تاحدودی متوجه شده باشین که  تو این وضعیت بی حمایتی،من این پروژه رو چجور جلو میبرم.

تو پستهای بعدی براتون درمورد پروژه وچند وچون اون خواهم گفت.

زاهدان،کار،تلاش،تامین هزینه سفر

سه شنبه ۱۹ آذرماه ۹۸ (گرگان)

شنبه ۱۶ آذرماه (علی اباد کتول)

رو ,تو ,هفته ,کنم ,سفر ,یک ,یک هفته ,بهتون بگم ,این پروژه ,ویک هفته ,که توی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها